Masz pytania? Zadzwoń do nas:
Zadzwoń
794 444 054
Obróć smartfon

obiekty

Znalezienie odpowiedniego obiektu do prowadzenia biznesu to duże wyzwanie. Ogromne znaczenie ma odpowiednia lokalizacja, wysokość najmu oraz stan budynku – w końcu siedziba firmy jest niejako jej wizytówką. Nowoczesne i estetyczne biuro robi pozytywne wrażenie na potencjalnych klientach i wzbudza ich zaufanie. Świadomi tego, zebraliśmy najatrakcyjniejsze oferty wynajmu i sprzedaży obiektów dla firm z północno-wschodniej Polski. Udzielamy również fachowej pomocy w ich wyborze. Współpracując z nami przekonasz się, że znalezienie odpowiedniego lokalu nie jest trudne. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi ofertami zlokalizowanymi w bardzo atrakcyjnych okolicach takich jak Łomża, Giżycko, Ostrołęka czy Mrągowo.

Obiekty dla firm Giżycko

Giżycko to malownicze miasteczko, które każdego roku przyciąga tłumy turystów – nic dziwnego, że nazywane jest mazurską stolicą turystyki. Zachwyca pięknymi lasami i jeziorami oraz spokojną atmosferą. Nie brakuje tu atrakcji oraz wydarzeń kulturalnych, które wzbogacają życie mieszkańców oraz urlopowiczów. Giżycko znajduje się zaledwie 2 godziny drogi od stolicy, dlatego coraz częściej staje się ośrodkiem wypoczynkowo-szkoleniowym. Firmy z Warszawy oraz okolic decydują się na zorganizowanie tu wyjazdów integracyjnych, szkoleń oraz konferencji, korzystając z pięknej przyrody oraz spokoju, jaki mogą zaoferować te okolice. To wszystko sprawia, że Giżycko jest świetnym miejscem do życia oraz inwestowania – nikogo nie dziwi więc duże zainteresowanie nieruchomościami w tej miejscowości. W ofercie naszego biura nieruchomości dostępne są również różnego rodzaju obiekty dla firm Mrągowo – każdy z nich ma bogaty i szczegółowy opis oraz wyraźne zdjęcia przedstawiające faktyczny stan lokalu. Co więcej, nasi doświadczeni agenci z chęcią posłużą fachową poradą w doborze odpowiedniego miejsca, dostosowanego do profilu firmy.

Obiekty dla firm Ostrołęka

Ostrołęka położona jest nieco ponad 120 kilometrów od Warszawy. Życie tutaj toczy się spokojnie, w przeciwieństwie do położonej w pobliżu stolicy. Miasto ma duży potencjał – stanowi ośrodek usług oraz przemysłu energetycznego, budowlanego, spożywczego i celulozowo-papierniczego. Ostrołęka, chociaż położona jest pośrodku terenów rolniczych oraz w pobliżu lasów i jezior, znajduje się w niej wiele prężnie działających przedsiębiorstw – między innymi znane na całą Polskę wyroby mleczne „Piątnica” lub zakłady mięsne „Pekpol”. W mieście dominują małe i średnie firmy, które zatrudniają ponad 20 tysięcy pracowników. W ostatnim czasie powstaje tu „strefa rozwoju gospodarczego”, której celem jest stworzenie dogodnych warunków do prowadzenia działalności produkcyjnej lub usługowej. Nic dziwnego, że tak wiele osób pyta o obiekty dla firm w Ostrołęce. Nasza agencja nieruchomości zebrała wiele atrakcyjnych ofert z tych okolic – wśród nich są lokale użytkowe do handlu, biura lub inne obiekty przystosowane do prowadzenia konkretnych działalności usługowych.

Obiekty dla firm Łomża

Łomża to jedno z 3 największych miast na Podlasiu, które ma dużo do zaoferowania – zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Przede wszystkim są to unikatowe przyrodniczo tereny nazywane „zielonymi płucami polski”. Bliskość jezior, lasów i puszczy sprawia, że każdego roku przyjeżdżają tu setki turystów spragnionych ciszy, spokoju oraz kontaktu z przyrodą. Łomża słynie z lokalnego piwa, oryginalnej kultury ludowej oraz cennych zabytków – na przykład katedry lub wiekowych cmentarzy. Nie brakuje tu też wydarzeń kulturalnych – szczególnie w letnim okresie. Czynniki te sprawiają, że wiele osób zmęczonych szybkim tempem życia postanawia przenieść tu swoje życie oraz całe biznesy, dlatego zainteresowanie nieruchomościami w Łomży cały czas utrzymuje się na wysokim poziomie. W naszej ofercie dostępne są zarówno przestronne obiekty w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach.

Wynajem obiektów dla firm z naszą pomocą

Osoba, która zamierza wynająć lokal, aby prowadzić w nim interesy, musi zadbać o kilka ważnych czynników – na przykład o to, aby w umowie najmu znalazły się odpowiednie klauzule zabezpieczające jej prawa. Szczególną uwagę należy też zwrócić na zapisy dotyczące podwyższenia stawki czynszu czy wypowiedzenia umowy. Nic dziwnego, że wiele zapracowanych osób woli zdecydować się na współprace z biurem nieruchomości, którego pracownicy wezmą na siebie sprawdzenie stanu danego obiektu oraz będą obecni podczas podpisywania umowy – czy to o najem, czy o kupno nieruchomości. Góralczyk Nieruchomości to lokalne biuro, które ma duże doświadczenie w transakcjach dotyczących kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości w województwie mazowieckim. Pomogliśmy już setkom klientów znaleźć odpowiednią przestrzeń – zarówno do mieszkania, jak i prowadzenia firmy. Nasze kompleksowe usługi obejmują:

  • Fachowe doradztwo w wyborze oferty
  • Prezentacje lokalu przez naszego agenta
  • Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości
  • Przygotowanie odpowiednich dokumentów
  • Pomóc w zawarciu transakcji
Copyright © Góralczyk Nieruchomości
Polityka Prywatności
Twój wymarzony dom, już od 355 000

ostatnie domy w takiej cenie

nie czekaj, aż ceny wzrosną

Leszek Porzeziński

Napisz do nas