Masz pytania? Zadzwoń do nas:
Zadzwoń
794 444 054
Obróć smartfon

Lokale

wynajem

OKAZJA! NOWA CENA! LOKAL 140 m2 DO WYNAJĘCIA

4 495 PLN
mazowieckie ostrowski Ostrów Mazowiecka Ostrów Mazowiecka Juliusza Słowackiego
 • Marta Krassowska
wynajem

Do wynajęcia biuro w Łomżyńskim Centrum Biznesu.

1 200 PLN
podlaskie Łomża Nowogrodzka
 • Leszek Porzeziński
sprzedaż

Lokal z gwarancją na sukces

179 000 PLN
warmińsko-mazurskie kętrzyński Reszel Święta Lipka
 • Ewa Perzan
sprzedaż

Lokal usługowy dla Twojej działalności U-1

810 000 PLN
podlaskie Łomża Akademicka
 • Leszek Porzeziński
sprzedaż

Mrągowo warsztat samochodowy z mieszkaniem

1 850 000 PLN
warmińsko-mazurskie mrągowski Mrągowo Mrągowo Przemysłowa
 • Ewa Perzan
sprzedaż

Budynek w Karolewie gm Kętrzyn

3 000 000 PLN
warmińsko-mazurskie kętrzyński Kętrzyn Karolewo
 • Sławomir Wolski
sprzedaż

Gotowy Warsztat Samochodowy i mieszkanie Węgorzewo

1 390 000 PLN
warmińsko-mazurskie węgorzewski Węgorzewo Węgorzewo Armii Krajowej
 • Sławomir Wolski
sprzedaż

Budynek Magazynowy Budry ul. Wojska Polskiego 14

279 000 PLN
warmińsko-mazurskie węgorzewski Budry Budry al. Wojska Polskiego
 • Sławomir Wolski
wynajem

Obiekt na wynajem Pisz ul Piłsudskiego 13

22 500 PLN
warmińsko-mazurskie piski Pisz Pisz J. Piłsudskiego
 • Sławomir Wolski

Jesteś zainteresowany obiektem do wynajęcia, w którym mógłbyś prowadzić swój biznes? Szukasz odpowiedniej przestrzeni pod lokal handlowy, gastronomiczny lub biuro? U nas znajdziesz atrakcyjne propozycje zlokalizowane w północno-wschodniej Polsce – między innymi w Łomży, Ostrołęce, Giżycku lub Mrągowie. W naszej bogatej bazie lokali usługowych pod wynajem nawet najbardziej wymagające osoby znajdą przestrzeń, która zaspokaja ich potrzeby oraz pasuje do profilu działalności. Oferujemy też kompleksową pomoc w kwestii wyboru nieruchomości, wsparcie na każdym procesie oraz profesjonalne doradztwo w zakresie prawnym.

Pomysł na własny biznes wymaga odpowiedniego miejsca. Najlepszym rozwiązaniem jest wynajem, ponieważ umożliwia zmianę lokalu na większy wraz z rozwojem firmy. Lokale do wynajęcia Giżycko znajdują się w pięknym rejonie Polski, czerpiącym pełnymi garściami z branży turystycznej i wypoczynkowej. Lokale do wynajęcia Łomża będą bardzo dobrym miejscem do rozwoju różnego rodzaju usług: od branży beauty przez gastronomię aż po butiki. Wynajem lokalu nie generuje konieczności związania się z daną powierzchnią na dłuższy czas i eliminuje konieczność poszukiwania kupca w przypadku chęci sprzedaży lokalu. Lokale do wynajęcia Mrągowo to doskonała powierzchnia usługowa w pięknym regionie Polski. Bliska okolica jezior dodaje uroku miastu i tworzy z niego atrakcyjne miejsce do otwarcia swojego biznesu. Lokale do wynajęcia Ostrołęka są dobrą lokalizacją m.in. na nową siłownię, restaurację, salon kosmetyczny czy biuro podróży

Lokale do wynajęcia Łomża

Łomża jest trzecim co do wielkości miastem w województwie podlaskim oraz głównym ośrodkiem kulturowym, edukacyjnym oraz gospodarczym. To miejsce, które ma duży potencjał – atrakcyjna lokalizacja, bliskość jeziora oraz naturalnych terenów zielonych, takich jak lasy czy puszcze. Miasto słynie także z lokalnego piwa oraz interesującej kultury ludowej. Turystów przyciąga bogate dziedzictwo bursztynu oraz cenne zabytki, takie jak wiekowy cmentarz czy katedry. W okresie wiosenno-letnim nie brakuje tu natomiast wydarzeń kulturalnych, na przykład festiwali kabaretowych lub muzycznych. Na uwagę zasługuje także niedaleka lokalizacja od stolicy. Łomżę z Warszawą dzieli odległość, którą można pokonać w niecałe 2 godziny – i to w dodatku po wygodnej drodze ekspresowej. Wiele osób zmęczonych szybkim tempem życiem w stolicy postanawia przenieść się w spokojniejsze regiony Polski, które znajdują się w pobliżu. Sprawia to, że Łomża oraz okoliczne miejscowości cieszą się coraz większym powodzeniem – wykorzystują to również inwestorzy, dlatego zainteresowanie lokalami do wynajęcia lub kupna cały czas wzrasta.

Lokale do wynajęcia Giżycko

Giżycko uznawane jest za mazurską stolicę turystyki. Na uwagę zasługuje jego atrakcyjne położenie wśród jezior, co przyciąga miłośników żeglarstwa z całej Polski. Każdego roku, coraz więcej turystów odwiedza te tereny nie tylko ze względu na malownicze tereny, ale też bogatą historię tej miejscowości. Chociaż z powodu wojny światowej, dżumy oraz licznych najazdów zachowało się tu niewiele zabytków, te, które przetrwały robią duże wrażenie. Miasto przyciąga innych także bogatą ofertą sportowo-kulturalną, piękną architekturą oraz rozwojem gospodarczym. Giżycko coraz częściej staje się ośrodkiem wypoczynkowo-szkoleniowym. Wiele firm z okolicznych miejscowości, a nawet ze stolicy wybiera właśnie te regiony, aby zorganizować wyjazdy integracyjne, konferencje czy szkolenia w spokojnej oraz malowniczej lokalizacji. Miejscowość szybko się rozwija oraz przyciąga inwestorów i deweloperów, którzy planują rozpocząć tu budowę mieszkań. To wszystko sprawia, że coraz więcej osób pyta o lokale do wynajęcia Giżycko.

Lokale do wynajęcia Ostrołęka

Ostrołęka to malownicze miasto w województwie mazowieckim, które leży nad rzeką Narew – drugie pod względem wielkości w ziemi łomżyńskiej. Jest ośrodkiem usług, przemysłu energetycznego, spożywczego, budowlanego oraz celulozowo-papierniczego. Chociaż Ostrołęka położona jest pośród terenów rolniczych, nie brakuje w niej prężnie działających przedsiębiorstw. Dominują tu małe i średnie firmy – na jej terenie funkcjonuje około 5100 przedsiębiorstw zatrudniających kilkadziesiąt tysięcy pracowników. W ostatnich latach powstaje tu tzw. strefa rozwoju gospodarczego – na obszarze kilkunastu hektarów stworzono dogodne warunki do prowadzenia działalności usługowej i produkcyjnej. To właśnie tu znajdują się znane w całej Polsce zakłady mięsne „Pekpol” oraz przetwórnia mleka „Piątnica”. Jak widać Ostrołęka to pełna potencjału miejscowość. Nasza agencja zebrała wiele atrakcyjnych ofert właśnie z tych okolic. Między innymi lokale biurowe, użytkowe do handlu czy przystosowane do prowadzenia działalności usługowej.

Lokale do wynajęcia Mrągowo

Dostępne jest u nas szeroka gama lokali przeznaczonych na wynajem w miejscowości Mrągowo – zarówno w jego centrum, jak i na poboczach. Okolice te są znane z organizowanego co roku Pikniku Country. To także popularny ośrodek wypoczynkowy i turystyczny na Mazurach, który każdego roku przyciąga mnóstwo turystów z całej Polski – zarówno latem, jak i w miesiącach zimowych. Myślisz, że znalezienie atrakcyjnego lokalu do wynajęcia w Mrągowie to duże wyzwanie? Niepotrzebnie! Nasze biuro nieruchomości od wielu lat działa na lokalnym rynku i doskonale zna jego specyfikę. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze obiektu, dostosowanego do Twoich potrzeb oraz profilu działalności.

Góralczyk Nieruchomości to lokalne biuro, posiadające ubezpieczenie oraz wszystkie niezbędne uprawnienia. Pomogliśmy już setkom naszych klientów znaleźć odpowiednią przestrzeń do pracy lub mieszkania. Zapewniamy kompleksową obsługę – zarówno podczas sprzedaży nieruchomości, jak i ich kupna lub wynajmu. Podejmując współpracę z naszą agencją, nieruchomości możesz liczyć na:

 • Doradztwo w wyborze dogodnej oferty
 • Prezentacje lokalu przez doświadczonego agenta
 • Kontrolę stanu prawnego
 • Pomoc w zawarciu całej transakcji
 • Przygotowanie odpowiednich umów
Copyright © Góralczyk Nieruchomości
Polityka Prywatności
Twój wymarzony dom, już od 355 000

ostatnie domy w takiej cenie

nie czekaj, aż ceny wzrosną

Leszek Porzeziński

Napisz do nas