lokale

Jesteś zainteresowany obiektem do wynajęcia, w którym mógłbyś prowadzić swój biznes? Szukasz odpowiedniej przestrzeni pod lokal handlowy, gastronomiczny lub biuro? U nas znajdziesz atrakcyjne propozycje zlokalizowane w północno-wschodniej Polsce – między innymi w Łomży, Ostrołęce, Giżycku lub Mrągowie. W naszej bogatej bazie lokali usługowych pod wynajem nawet najbardziej wymagające osoby znajdą przestrzeń, która zaspokaja ich potrzeby oraz pasuje do profilu działalności. Oferujemy też kompleksową pomoc w kwestii wyboru nieruchomości, wsparcie na każdym procesie oraz profesjonalne doradztwo w zakresie prawnym.

Lokale do wynajęcia Łomża

Łomża jest trzecim co do wielkości miastem w województwie podlaskim oraz głównym ośrodkiem kulturowym, edukacyjnym oraz gospodarczym. To miejsce, które ma duży potencjał – atrakcyjna lokalizacja, bliskość jeziora oraz naturalnych terenów zielonych, takich jak lasy czy puszcze. Miasto słynie także z lokalnego piwa oraz interesującej kultury ludowej. Turystów przyciąga bogate dziedzictwo bursztynu oraz cenne zabytki, takie jak wiekowy cmentarz czy katedry. W okresie wiosenno-letnim nie brakuje tu natomiast wydarzeń kulturalnych, na przykład festiwali kabaretowych lub muzycznych. Na uwagę zasługuje także niedaleka lokalizacja od stolicy. Łomżę z Warszawą dzieli odległość, którą można pokonać w niecałe 2 godziny – i to w dodatku po wygodnej drodze ekspresowej. Wiele osób zmęczonych szybkim tempem życiem w stolicy postanawia przenieść się w spokojniejsze regiony Polski, które znajdują się w pobliżu. Sprawia to, że Łomża oraz okoliczne miejscowości cieszą się coraz większym powodzeniem – wykorzystują to również inwestorzy, dlatego zainteresowanie lokalami do wynajęcia lub kupna cały czas wzrasta.

Lokale do wynajęcia Giżycko

Giżycko uznawane jest za mazurską stolicę turystyki. Na uwagę zasługuje jego atrakcyjne położenie wśród jezior, co przyciąga miłośników żeglarstwa z całej Polski. Każdego roku, coraz więcej turystów odwiedza te tereny nie tylko ze względu na malownicze tereny, ale też bogatą historię tej miejscowości. Chociaż z powodu wojny światowej, dżumy oraz licznych najazdów zachowało się tu niewiele zabytków, te, które przetrwały robią duże wrażenie. Miasto przyciąga innych także bogatą ofertą sportowo-kulturalną, piękną architekturą oraz rozwojem gospodarczym. Giżycko coraz częściej staje się ośrodkiem wypoczynkowo-szkoleniowym. Wiele firm z okolicznych miejscowości, a nawet ze stolicy wybiera właśnie te regiony, aby zorganizować wyjazdy integracyjne, konferencje czy szkolenia w spokojnej oraz malowniczej lokalizacji. Miejscowość szybko się rozwija oraz przyciąga inwestorów i deweloperów, którzy planują rozpocząć tu budowę mieszkań. To wszystko sprawia, że coraz więcej osób pyta o lokale do wynajęcia Giżycko.

Lokale do wynajęcia Ostrołęka

Ostrołęka to malownicze miasto w województwie mazowieckim, które leży nad rzeką Narew – drugie pod względem wielkości w ziemi łomżyńskiej. Jest ośrodkiem usług, przemysłu energetycznego, spożywczego, budowlanego oraz celulozowo-papierniczego. Chociaż Ostrołęka położona jest pośród terenów rolniczych, nie brakuje w niej prężnie działających przedsiębiorstw. Dominują tu małe i średnie firmy – na jej terenie funkcjonuje około 5100 przedsiębiorstw zatrudniających kilkadziesiąt tysięcy pracowników. W ostatnich latach powstaje tu tzw. strefa rozwoju gospodarczego – na obszarze kilkunastu hektarów stworzono dogodne warunki do prowadzenia działalności usługowej i produkcyjnej. To właśnie tu znajdują się znane w całej Polsce zakłady mięsne „Pekpol” oraz przetwórnia mleka „Piątnica”. Jak widać Ostrołęka to pełna potencjału miejscowość. Nasza agencja zebrała wiele atrakcyjnych ofert właśnie z tych okolic. Między innymi lokale biurowe, użytkowe do handlu czy przystosowane do prowadzenia działalności usługowej.

Lokale do wynajęcia Mrągowo

Dostępne jest u nas szeroka gama lokali przeznaczonych na wynajem w miejscowości Mrągowo – zarówno w jego centrum, jak i na poboczach. Okolice te są znane z organizowanego co roku Pikniku Country. To także popularny ośrodek wypoczynkowy i turystyczny na Mazurach, który każdego roku przyciąga mnóstwo turystów z całej Polski – zarówno latem, jak i w miesiącach zimowych. Myślisz, że znalezienie atrakcyjnego lokalu do wynajęcia w Mrągowie to duże wyzwanie? Niepotrzebnie! Nasze biuro nieruchomości od wielu lat działa na lokalnym rynku i doskonale zna jego specyfikę. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze obiektu, dostosowanego do Twoich potrzeb oraz profilu działalności.

Góralczyk Nieruchomości to lokalne biuro, posiadające ubezpieczenie oraz wszystkie niezbędne uprawnienia. Pomogliśmy już setkom naszych klientów znaleźć odpowiednią przestrzeń do pracy lub mieszkania. Zapewniamy kompleksową obsługę – zarówno podczas sprzedaży nieruchomości, jak i ich kupna lub wynajmu. Podejmując współpracę z naszą agencją, nieruchomości możesz liczyć na:

  • Doradztwo w wyborze dogodnej oferty
  • Prezentacje lokalu przez doświadczonego agenta
  • Kontrolę stanu prawnego
  • Pomoc w zawarciu całej transakcji
  • Przygotowanie odpowiednich umów

Oddział Łomża

ul. Sikorskiego 166/2.15

Oddział Giżycko

ul. Żeglarska 6/U4

Oddział Ostrołęka

ul. Mikołaja Kopernika 6A

BEZPIECZNIE    |    PROFESJONALNIE    |    NOWOCZEŚNIE

Treść publikowanych ofert nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Copyright © Góralczyk Nieruchomości
Polityka Prywatności
Twój wymarzony dom, już od 350 000

ostatnie domy w takiej cenie

nie czekaj, aż ceny wzrosną

Leszek Porzeziński

Napisz do nas