Masz pytania? Zadzwoń do nas:
Zadzwoń
794 444 054
Obróć smartfon

Domy

sprzedaż

Dom w cenie mieszkania na mazurach

650 000 PLN
warmińsko-mazurskie giżycki Miłki Jagodne Wielkie
  • Rafał Andracki
sprzedaż

Dom/ pensonat z duszą czeka na Ciebie -Mazury

3 500 000 PLN
warmińsko-mazurskie węgorzewski Węgorzewo Stawki
  • Rafał Matelak
sprzedaż

Nowoczesny dom blisko Jeziora Nidzkiego.

3 900 000 PLN
warmińsko-mazurskie piski Ruciane-Nida Ruciane-Nida Słoneczna
  • Rafał Matelak
sprzedaż

Piękny Dworek Paprotki 33 gm. Miłki

1 200 000 PLN
warmińsko-mazurskie giżycki Miłki Paprotki
  • Sławomir Wolski
sprzedaż

Nietuzinkowa nieruchomość z wieloma możliwościami

745 000 PLN
mazowieckie ostrowski Nur Kałęczyn
  • Marta Krassowska
sprzedaż

Dom Jednorodzinny Giżycko ul Nowowiejska 47A

749 000 PLN
warmińsko-mazurskie giżycki Giżycko Giżycko Nowowiejska
  • Sławomir Wolski
sprzedaż

Bliźniak na zamkniętm osiedlu blisko Łomży

565 000 PLN
podlaskie łomżyński Łomża Stara Łomża przy Szosie Złota
  • Leszek Porzeziński
sprzedaż

Dom pod klucz D-25

410 000 PLN
podlaskie łomżyński Łomża Stare Kupiski Świerkowa
  • Leszek Porzeziński
sprzedaż

Dom pod klucz D-25

410 000 PLN
podlaskie Łomża Okolice
  • Leszek Porzeziński

Marzysz o własnym domu? Nie jesteś sam – chyba każdemu marzy się położone w jakimś spokojnym miejscu wygodne lokum, w którym można by w spokoju spędzać czas z rodziną, cieszyć się z promieni letniego słońca i ładować akumulatory przed kolejnym dniem pełnym wyzwań. Na szczęście dzisiaj coraz więcej osób może sobie pozwolić na swój własny dom – także na malowniczo położonych Mazurach. Zobacz, na jaką ofertę możesz liczyć, współpracując z nami i przekonaj się, jak niewiele Cię dzieli od zamieszkania w wymarzonym obiekcie!

Domy na sprzedaż Giżycko cieszą się uwagą osób poszukujących malowniczych krajobrazów. Okolica jest bogata w jeziora, lasy i atrakcje związane z przebywaniem pośród natury. Do stolicy Polski można dojechać w nieco ponad dwie godziny, co sprawia, że przyjeżdża w te rejony sporo osób m.in. z centralnej części kraju. Sprzedam dom Giżycko to hasło, które można spotkać coraz rzadziej, ponieważ wiele osób chętniej kupuje domy w tym rejonie, niż sprzedaje. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku hasła sprzedam dom Łomża. Okolica obfituje w liczne tereny zielone, parki krajobrazowe oraz rzeki, w których można się relaksować podczas spływu kajakowego. To wszystko sprawia, że domy na sprzedaż Łomża cieszą się dużą popularnością. Sprzedam dom Ostrołęka również staje się bardziej popularne, ponieważ miasto znajduje się w niewielkiej odległości od Warszawy, przez co domy na sprzedaż Ostrołęka są chętnie wybierane przez osoby z okolicznych dużych miast, w tym również ze stolicy. Domy na sprzedaż  są chętnie wybierane przez miłośników natury i przyrody dzięki bliskiemu usytuowaniu wspaniałych Mazur

Domy na sprzedaż Zambrów

To położone na Podlasiu niewielkie miasto okazuje się wymarzonym miejscem do życia dla osób spragnionych spokoju i bezpieczeństwa. Z jednej strony posiada dobrą komunikację ze Stolicą – dzielący miasta dystans 131 kilometrów można pokonać w zaledwie półtorej godziny, z drugiej jednak położony jest wystarczająco daleko, by zapewniać prawdziwe sielskie życie, z daleka od wielkomiejskiego zgiełku. Otoczony lasami, położony nad rzeką Jabłonką i usytuowany niedaleko Mazur Zambrów pozwala na czerpanie tego, co najlepsze ze swojego położenia geograficznego. Ceny są wyraźnie niższe niż w oddalonym o niespełna 70 kilometrów Białymstoku, natomiast praktycznie wszystkie usługi są zapewniane na podobnym poziomie – dostęp do Internetu, usługi komunalne, transport publiczny, szkoły czy przedszkola. Z tego względu ogłoszenia w rodzaju sprzedam dom, są tam relatywnie rzadkie i szybko znikają z portali ogłoszeniowych. Na szczęście współpracując z nami, możesz mieć pewność, że najciekawsze oferty Cię nie ominą i znajdziesz wymarzony dom w Zambrowie.

Domy na sprzedaż Łomża

Łomża to piękne miasto średniej wielkości, słynne z dobrego piwa, dogodnego umiejscowienia nad rzeką Narew i bardzo bogatej historii, która znajduje również odzwierciedlenie w licznych zabytkach. Z tego miasta niedaleko jest do Biebrzańskiego Parku Narodowego (25 km), gdzie z całą rodziną można podziwiać piękno największego Parku Narodowego w Polsce. W pobliżu znajduje się także malowniczy Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi. Życie tu jest znacznie spokojniejsze, niż w większych aglomeracjach, jak Warszawa, Białystok czy nawet Olsztyn, a infrastruktura i dostęp do usług i produktów w zasadzie się nieróżni od dużych miast. Ostatnimi laty rośnie zainteresowanie Łomżą i okolicznymi miejscowościami, co szczególnie przyspiesza w około pandemicznym okresie, kiedy głównym narzędziem pracy staje się komputer z dobrym dostępem do Internetu. Wiele osób dochodzi do wniosku, że zamiast ponosić ogromne koszty życia i godzić się na wielkomiejski zgiełk, zanieczyszczenie powietrza i „wyścig szczurów” znacznie lepiej przenieść się w znacznie spokojniejsze okolice – bliżej natury, Parków Narodowych i Mazur. Dla znacznej liczby osób takim miejscem okazała się Łomża, z tego względu znalezienie dziś ogłoszeń typu sprzedam dom Łomża, okazuje się trudniejsze niż kiedykolwiek. Szczególnie, jeśli szukasz czegoś relatywnie atrakcyjnie wycenionego. Na szczęście u nas znajdziesz wiele starannie wyselekcjonowanych ofert, wśród których z pewnością któraś przypadnie Ci do gustu

Domy na sprzedaż Ostrołęka

Zlokalizowana niecałe 2 godziny drogi od Warszawy Ostrołęka jest średniej wielkości miastem położonym nad rzeką Narew, co samo w sobie zapewnia malownicze widoki i bogatą przyrodę. Ponadto znajduje się jest na skraju Puszczy Zielonej, czyli szczególnego, intensywnie zalesionego obszaru Polski. Na terenie miasta można podziwiać liczne zabytki, będące świadectwem wielu ważnych dla polskiej historii wydarzeń. W mieście znajdują się zakłady celulozowo-papierowe i jedna z największych elektrowni w Polsce – Elektrownia Ostrołęka. Zapewnia ona, oprócz prądu, także ciepło miastu i okolicznym zakładom, przez co nie dziwi fakt, że znaczna część budynków w okolicy korzysta z tzw. ciepła systemowego. Dzięki obecności kilku znacznych pracodawców w regionie niełatwo znaleźć ogłoszenie o treści sprzedam dom Ostrołęka, w którym podana cena nie przyprawiałaby o zawrót głowy. W mieście buduje się niewiele, a zainteresowanie jest dość pokaźne, przez co coraz trudniej o atrakcyjne propozycje.

Domy na sprzedaż Giżycko

W naszej ofercie znajdziesz również ogłoszenia o treści – sprzedam dom Giżycko. Dlaczego warto rozważyć zamieszkanie w tym mieście i nabycie tu domu? To położone pomiędzy jeziorami Niegocin i Kisajno miasto jest jedną z najpopularniejszych destynacji turystycznych w północnej Polsce. Choć mieszka w nim niespełna 30 tysięcy mieszkańców, to rokrocznie na odwiedzenie go decydują się setki tysięcy osób. Sprzyja temu wyjątkowo malownicze położenie i bliskość Warszawy – nieco ponad 2 godziny drogi. Z tego powodu nietrudno o znalezienie tu pracy – zwłaszcza w miesiącach letnich. Z drugiej jednak strony Giżycko to przez resztę roku doskonałe miejsce do życia dla ceniących spokój osób. To idealne miasto, by w spokoju skupić się na rodzinie, zapewniając swoim najbliższym swobodny dostęp do natury, lasów, jezior i związanych z nimi atrakcji, o które bardzo ciężko żyjąc w metropolii.

Copyright © Góralczyk Nieruchomości
Polityka Prywatności
Twój wymarzony dom, już od 355 000

ostatnie domy w takiej cenie

nie czekaj, aż ceny wzrosną

Leszek Porzeziński

Napisz do nas