Masz pytania? Zadzwoń do nas:
Zadzwoń
794 444 054
Obróć smartfon

Agencja i biuro nieruchomości Ostrołęka

ul. Mikołaja Kopernika 6A

Oddział Ostrołęka

ul. Mikołaja Kopernika 6A

pn. - pt.: 9:00 - 16:00

Coordinates of this location not found

Agenci

Joanna Boniatowska

Doradca ds. Nieruchomości

Oddział Ostrołęka

Łukasz Kordek

Doradca ds. Nieruchomości

Oddział Ostrołęka

Ostrołęka to swoisty pomost między Warszawą a Białymstokiem. Nic więc dziwnego, iż w ostatnich latach widać wyraźny wzrost zainteresowania nowymi inwestycjami w okolicach miasta. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, znajomości lokalnego rynku nieruchomości i dbania o profesjonalizm biuro nieruchomości Ostrołęka zadba o spersonalizowane porady i pomoc w odnalezieniu jedynej takiej nieruchomości.

Agencja nieruchomości Ostrołęka – spersonalizowane usługi

Nasi agenci oferują wysoce profesjonalną obsługę zarówno kupującemu, jak i sprzedającemu. Prowadzimy stały i spersonalizowany monitoring, aby rozwiać ewentualne wątpliwości pojawiające się podczas procesu kupna, sprzedaży, wynajmu, czy samej inwestycji w konkretny obiekt nieruchomościowy.

Dobre zorientowanie w lokalnym rynku, w sąsiedztwie Ostrołęki i w swoim obszarze pracy skutkuje tym, iż wspólnie z klientem dążymy do jego wymarzonego celu, mając na uwadze rzeczywiste ceny i realia rynku nieruchomości. Dostępne w naszej ofercie lokale, grunty i domy są poddawane szczególnej trosce.

Dajemy pierwszeństwo jakości nad ilością, dlatego każdy agent pracuje ze zbadanym portfolio nieruchomości. Nasi klienci mają również pewność, że będziemy z nimi do dnia podpisania umowy z notariuszem, a nawet później. Możesz na nas liczyć we wszystkim, czego potrzebujesz.

Dlaczego biuro nieruchomości Ostrołęka?

Dbamy o sprawną i bezproblemową inwestycję w nieruchomości. Nasi agenci znajdą Ostrołękę i jej okolice, prezentując tym samym wiele luksusowych i przystępnych cenowo nieruchomości na terenie urokliwej ziemi łomżyńskiej.

Wraz z nami u boku masz pewność, że znajdziesz nieruchomość w swoim przedziale cenowym, oferującą wszystkie funkcje, które chcemy od danego przybytku, czy terenu pod fundamenty i która zapewni świetlaną przyszłość, czy to jako urokliwe mieszkanie, a może jako innowacyjna inwestycja.  

Agencja nieruchomości Ostrołęka doradzi także przy zakupie lub wynajmie w przypadku Twoich przyszłych inwestycji, nieruchomości. Zajmiemy się także całym procesem sprzedaży i zakupu, prowadząc rozmowy ze sprzedającymi lub najemcami w celu wypromowania Twojej inwestycji w daną nieruchomość.

Skorzystaj z oferty biura nieruchomości w Ostrołęce

Nasz oddział w Ostrołęce dysponuje strukturą składającą się z siedziby w centrum miasta oraz zespołu z dużym doświadczeniem na rynku nieruchomości w okolicy. Zespół, który może zaoferować realistyczną wycenę nieruchomości na podstawie stale aktualizowanego porównania rynkowego oraz zapewnić rozwiązanie wszelkich Twoich potrzeb w zakresie nieruchomości.

Bezpośrednie i ciągłe relacje z sąsiedztwem i naszymi klientami, poświecenie, zaangażowanie i dążenie do zapewnienia najlepszej obsługi w Ostrołęce sprawiają, że po tylu latach możemy zaoferować wysoką jakość rzeczonych usług. To w Ostrołęce można zobaczyć niezwykły Narew, pobyć w spokojnej i rodzinnej atmosferze, czy poczuć bliskość Puszczy Zielonej.

Odwiedź naszą agencję, aby omówić i przedyskutować swoje pomysły. Jesteśmy na miejscu do Twojej dyspozycji, aby wspomóc Cię we wszelkich aspektach związanych ze sprzedażą, inwestycją, kupnem lub wynajmem nieruchomości.

Zobacz pozostałe oddziały

Oddział Łomża

ul. Sikorskiego 166/2.15

Oddział Giżycko

ul. Żeglarska 6/U4

Copyright © Góralczyk Nieruchomości
Polityka Prywatności
Twój wymarzony dom, już od 355 000

ostatnie domy w takiej cenie

nie czekaj, aż ceny wzrosną

Leszek Porzeziński

Napisz do nas