Masz pytania? Zadzwoń do nas:
Zadzwoń
794 444 054
Obróć smartfon
na sprzedaż
Twój „kawałek ziemi”, Twoja oaza spokoju
105 000 PLN
35 PLN / m2

Marta Krassowska

Doradca ds. Nieruchomości

Oddział Łomża

Typ działki

rolno-budowlana

Powierzchnia działki

3000 m2

Szerokość działki

30 m

Długość działki

100 m

Numer oferty

1807

Twój „kawałek ziemi”, Twoja oaza spokoju
105 000 PLN

Marta Krassowska

Doradca ds. Nieruchomości

Oddział Łomża

Opis oferty

Marzy Ci się dom w <b>malowniczej okolicy</b>? Myślisz o <b>cichym i spokojnym</b> miejscu na <b>odpoczynek </b>od miejskiego zgiełku? Spacerach? Grzybobraniu? Szukasz <b>ustronnego</b> miejsca do zamieszkania bądź naładowania akumulatorów???

To właśnie je znalazłeś!!!

TU masz możliwość spełnienia swoich<b> marzeń</b> przy wybudowaniu własnego domu oraz zagospodarowaniu przestrzeni wokół niego. Nie ogranicza Cię nic, sam ustalasz, jak będzie wyglądał Twój dom oraz Twoja przestrzeń. Pamiętaj marzenia są po to, aby je spełniać!!!

Na sprzedaż<b> 4 działki</b> z możliwością zabudowy -budynek mieszkalny jednorodzinny oraz budynek gospodarczy w miejscowości <b>Kostuszyn-Kolonia</b>. Tylko <b>10 minut</b> jazdy do <b>Ciechanowca</b>, 90 km od<b> Białegostoku</b>, 150 km od <b>Warszawy</b>.

Opis działek:

- <b>142/2</b> - 3000 m2 - 105.000 zł

- <b>142/3</b> - 3000 m2 - 105.000 zł

- <b>142/4</b> - 3000 m2 - 105.000 zł

- <b>142/5</b> - 6000 m2 - 150.000 zł

Do działek będzie prowadziła droga wewnętrzna (nr działki 142/1) bezpośrednio z drogi asfaltowej, co ułatwi dojazd mieszkańcom.

Prąd i woda w obrębię granic działek.

<b>Ciechanowiec</b> to jedno z najstarszych miast Podlasia, usytuowane na trasie turystycznej z <b>Warszawy do Białowieży</b>, w obszarze Chronionego Krajobrazu Doliny Bugu i Nurca.

Znajdzie się tu też coś dla amatorów biernego wypoczynku wodnego, bowiem nad pięknym zalewem powstała plaża miejska z możliwością wypożyczenia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne).

W tym <b>klimatycznym miasteczku</b> oprócz malowniczych krajobrazów miłośnicy historii odnajdą wiele zabytków a główny z nich to <b>Muzeum Rolnictwa</b> połączone ze skansenem.

Przez <b>cały rok</b> odbywają się tu<b> imprezy</b> kulturalno - rozrywkowe gromadzące wielu gości. Najciekawsze z nich to: "Ligawki" - Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. K. Uszyńskiego, Podlaskie Święto Chleba, Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi, Festyn Wianki na Nurcu, Zajazd Wysokomazowiecki - Szlachty Historia na Żywo. Nawiązują one do bogatych tradycji tego regionu i pozwalają przenieść się kilka wieków wstecz.

Polecam to<b> idealne miejsce</b> do spędzenia czasu z<b> rodziną</b> w miejscu cichym i spokojnym poza miastem bez zgiełku i natłoku sąsiadów.

Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie.

Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dane szczegółowe

Działka

Typ działki: rolno-budowlana

Powierzchnia: 3000 m2

Długość: 100 m

Szerokość: 30 m

Ogrodzenie: brak

Stan prawny: własność

Media

Prąd: tak

Woda: wodociąg

Kanalizacja: brak

Gaz: brak

Galeria

Lokalizacja

Wyślij zapytanie do agenta Marta Krassowska

Copyright © Góralczyk Nieruchomości
Polityka Prywatności
Twój wymarzony dom, już od 355 000

ostatnie domy w takiej cenie

nie czekaj, aż ceny wzrosną

Leszek Porzeziński

Napisz do nas