na wynajem
Działka inwestycyjna w rentownej lokalizacji
10 000 PLN
1 PLN / m2

Marta Krassowska

Doradca ds. Nieruchomości

Oddział Łomża

Typ działki

inwestycyjna

Powierzchnia działki

10000 m2

Szerokość działki

62 m

Długość działki

162 m

Numer oferty

982

Działka inwestycyjna w rentownej lokalizacji
10 000 PLN

Marta Krassowska

Doradca ds. Nieruchomości

Oddział Łomża

Opis oferty

Masz pomysł na <b>własną działalność?</b> Szukasz dużej, dobrze skomunikowanej działki w atrakcyjnej lokalizacji ??? To jest to!!!

<b>Tu na razie jest ściernisko. Ale będzie San Francisco!!!</b>

Nieruchomość zlokalizowana w <b>Czerwonym</b> <b>Borze</b> przy drodze krajowej <b>nr 63</b> o bardzo dużym natężeniu ruchu. DK63 prowadzi<b> z Łomży do Zambrowa</b>, gdzie krzyżuje się z drogą ekspresową <b>S8</b>, natomiast w Łomży <b>DK63 krzyżuje się z S61</b>, która jest częścią trasy <b>Via Baltica</b>, czyli fragmentem drogi międzynarodowej<b> E67</b>.

Oferowana działka o powierzchni <b>10000 m2</b> znajduje się na terenie objętym aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym na planie jako <b>3PU,</b> czyli tereny zabudowy produkcyjnej, składów i magazynów oraz usług.

Ze względu na <b>świetną lokalizację</b> teren<b> idealnie</b> nadaje się na bazę transportową, magazynową, przeładunkową, market, dyskont, skład węgla, hurtownie materiałów budowlanych czy małą fabrykę.

Wynajmujący deklaruje w zależności od potrzeb potencjalnego najemcy możliwość budowy hali, budynku garażowego czy produkcyjnego ( wg PZP- powierzhnia zabudowy nie większa niż 60% powierzchni działki; wysokość budowli technologicznych, nie większa niż 49 m; liczba kondygnacji nie większa niż 3).

<b><u><i>Uzbrojenie terenu</i></u></b>: linia wodociągowa, linie energetyczne SN. Planowane jest rozpoczęcie budowy gazociągu oraz doprowadzenie sieci gazowniczej do tego obszaru.

<b><i><u>Dostępność komunikacyjna</u>: </i></b>z DK nr 63 poprzez drogę wewnętrzną, sąsiedztwo<b> linii kolejowej nr 36</b> (Ostrołęka-Łapy)

W tej chwili działka jest porządkowana, wkrótce odbędzie się wycinka drzew. Ter<b>en będzie ogrodzony, zamknięty, oświetlony i utwardzony.</b> Możliwość utworzenia dodatkowych bram wjazdowych oraz wydzielenia mniejszej powierzchni najmu.

Szukasz dogodnej lokalizacji dla Swojego biznesu chcesz dostosować ją do Swoich potrzeb? To właśnie ją znalazłeś!!!

<b>Zapraszam do kontaktu:)</b>

Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dane szczegółowe

Działka

Typ działki: inwestycyjna

Powierzchnia: 10000 m2

Długość: 162 m

Szerokość: 62 m

Ogrodzenie: brak

Stan prawny: własność

Media

Prąd: tak

Woda: wodociąg

Kanalizacja: inna

Gaz: w drodze

Galeria

Lokalizacja

Wyślij zapytanie do agenta Marta Krassowska

Copyright © Góralczyk Nieruchomości
Polityka Prywatności
Twój wymarzony dom, już od 350 000

ostatnie domy w takiej cenie

nie czekaj, aż ceny wzrosną

Leszek Porzeziński

Napisz do nas