Inwestycje

Wierzbowa

Wierzbowa Olszewo-Borki

Nova Park II

Nova Park II Nowa inwestycja w Łomży.

Osiedle Żeromskiego w Ostrołęce - III etap

Osiedle ŻEROMSKIEGO ETAP III.

Sprzedaż domów "Wille pod sosnami" Komorowo

Kameralna inwestycja, nowoczesnych domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położonych przy ul. Legionowej w Komorowie na granicy Ostrowi Mazowieckiej. Domy zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców oraz funkcjonalności. Idealna propozycja dla kilkuosobowej rodziny. Stan deweloperski do własnej aranżacji.

Nowe mieszkania w Ostrołęce

,,Dębowa Oaza” to nazwa nowego osiedla, które powstanie w Ostrołęce, przy ulicy Łubinowej. Klienci już dziś mogą zapoznać się z bogatą ofertą mieszkań dedykowaną w omawianym projekcie. Nowe osiedle zostało zaprojektowane z niezwykłą starannością o detale oraz lokalizację, by w pełni oddać komfort i bezpieczeństwo nowym właścicielom.

Nova Park - Twój nowy adres w Łomży

NOVA PARK to kameralna zabudowa wielorodzinna zlokalizowana na ulicy Akademickiej w Łomży. Inwestor położył nacisk na funkcjonalność oraz zapotrzebowanie klientów. Nowa nieruchomość jest zlokalizowana w pobliżu Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Leśne Wzgórze - nowe osiedle w Starych Kupiskach

,,LEŚNE WZGÓRZE” to nowe osiedle domów zlokalizowana na ulicy Świerkowej w Starych Kupiskach. Inwestor położył nacisk na funkcjonalność oraz zapotrzebowanie klientów. Inwestycja w skład której wejdzie 91 domów o zróżnicowanej powierzchni metrażu z pewnością zaspokoją zróżnicowane potrzeby klientów.

Osiedle Żeromskiego w Ostrołęce - II etap

Osiedle ŻEROMSKIEGO ETAP II zaprojektowano z myślą o wszystkich tych, którzy szukają kameralnej lokalizacji w sąsiedztwie miasta Ostrołęka stawiających na nie tuzinkowe rozwiązania i nowoczesny styl. 21 lokali w bardzo nowoczesnym stylu.