Inwestycje – nowe domy od dewelopera Łomża, Ostrołęka

Łomża znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji w województwie podlaskim. Znajduje się tutaj główny ośrodek kulturowy, edukacyjny oraz gospodarczy ziem łomżyńskich. To doskonałe tereny inwestycyjne, dlatego powstają tutaj liczne nowe domy Łomża. To miasto słynące z Browaru znanego w całej Polsce. Zabytkowy Stary Rynek przyciąga spacerowiczów i turystów. Można tutaj znaleźć powojenne kamienice, które mają wyjątkowy charakter. Ciekawa historia i wyjątkowa architektura są dużą atrakcją. W Łomży często odbywają się różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, które uprzyjemniają czas mieszkańcom. Można brać udział w festiwalach muzycznych oraz kabaretowych. Łomża słynie również z niezwykle miłych i uczynnych mieszkańców, co na pewno zachęca do zamieszkania w tym ciekawym mieście.

Wierzbowa

Inwestycja Wierzbowa to 12 funkcjonalnych domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej jak również bliźniaczej, które są połączeniem wszelkich zalet mieszkania w domu zaprojektowanym z myślą o wygodzie i bliskim kontakcie z naturą. Nowoczesna architektura budynków położonych wraz z wymarzonym ogrodem z tarasem tworzą niepowtarzalny charakter i klimat tego miejsca.​

Nova Park II

Drugi etap kompleksu mieszkaniowego Nova Park to jeden nowoczesny budynek z VII kondygnacjami, który łącznie obejmuje 91 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 36,42 m² do 84,79 m². Na parterze dodatkowo znajduje się 5 lokali usługowych. Wszystkie mieszkania cechują się przemyślanym układem pomieszczeń.

Osiedle Żeromskiego w Ostrołęce - III etap

Osiedle Żeromskiego to miejsce, które oferuje bardzo komfortowy odpoczynek od codziennego zgiełku, jednocześnie zapewniając szybki dojazd do centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Nowoczesnej oraz ul. Bliskiej w Tobolicach, które sąsiadują z Ostrołęką.

Nowe mieszkania w Ostrołęce

,,Dębowa Oaza” to nazwa nowego osiedla, które powstanie w Ostrołęce, przy ulicy Łubinowej. Klienci już dziś mogą zapoznać się z bogatą ofertą mieszkań dedykowaną w omawianym projekcie. Nowe osiedle zostało zaprojektowane z niezwykłą starannością o detale oraz lokalizację, by w pełni oddać komfort i bezpieczeństwo nowym właścicielom.

Nova Park - Twój nowy adres w Łomży

NOVA PARK to kameralna zabudowa wielorodzinna zlokalizowana na ulicy Akademickiej w Łomży. Inwestor położył nacisk na funkcjonalność oraz zapotrzebowanie klientów. Nowa nieruchomość jest zlokalizowana w pobliżu Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Leśne Wzgórze - nowe osiedle w Starych Kupiskach

,,LEŚNE WZGÓRZE” to nowe osiedle domów zlokalizowana na ulicy Świerkowej w Starych Kupiskach. Inwestor położył nacisk na funkcjonalność oraz zapotrzebowanie klientów. Inwestycja w skład której wejdzie 91 domów o zróżnicowanej powierzchni metrażu z pewnością zaspokoją zróżnicowane potrzeby klientów.

Osiedle Żeromskiego w Ostrołęce - II etap

Osiedle ŻEROMSKIEGO ETAP II zaprojektowano z myślą o wszystkich tych, którzy szukają kameralnej lokalizacji w sąsiedztwie miasta Ostrołęka stawiających na nie tuzinkowe rozwiązania i nowoczesny styl. 21 lokali w bardzo nowoczesnym stylu.

Łomża – domy od dewelopera wśród pięknej natury

Domy od dewelopera Łomża cieszą się dużą popularnością z uwagi na wspaniałe obszary pełne zieleni. To „zielone płuca Polski”, do których chętnie przyjeżdżają nie tylko turyści, ale również osoby zainteresowane zamieszkaniem w tej okolicy. W pobliżu znajduje się Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi, który jest doskonałym miejscem do spacerów i odpoczynku. Do odpoczynku zachęcają także inne parki, znajdujące się w pobliżu, czyli Biebrzański Park Narodowy oraz Narwiański Park Narodowy. Warto wspomnieć o bliskiej odległości rzek, które są doskonałym miejscem na spływy kajakowe

Nowe domy Łomża – doskonałe miejsce do zamieszkania

Domy od dewelopera w Łomży cieszą się dużą popularnością wśród osób, które chcą uciec od zgiełku dużych miast i aglomeracji. To doskonałe miejsce do życia oraz do pracy. Ludzie chętnie przenoszą się tutaj m.in. z Warszawy. Wszechobecna praca zdalna daje nieograniczone możliwości. Dzięki temu można cieszyć się bliskością natury i zieleni, a wciąż pracować w innym mieście. Koszty utrzymania w Łomży są nieporównywalnie niższe niż w stolicy kraju, co jest dużą zachętą. Do stolicy można dojechać w mniej niż 2 godziny komfortową drogą ekspresową. To kolejny plus przeniesienia się do tego regionu. Można czerpać pełnymi garściami z życia, bez uczestniczenia w codziennym stresie wielkiego miasta

Łomża domy od dewelopera – wszystko w zasięgu ręki

Łomża jest trzecim co do wielkości miastem w swoim województwie, co czyni ją miejscem doskonałym do życia i do zamieszkania. W zasięgu ręki są wszystkie udogodnienia, których można oczekiwać od miasta, a jednocześnie jest zapewniony oczekiwany spokój przedmieść. W ciągu dnia można wykonywać zawodowej obowiązki, a po południu wybrać się na wycieczkę rowerową do jednego z pobliskich lasów lub na spacer do parku krajobrazowego. Weekend można spędzić na spływie kajakowym, a następnie pojechać do Warszawy załatwić najważniejsze sprawy i spokojnie wrócić jeszcze tego samego dnia dzięki drodze ekspresowej prowadzącej do stolicy w mniej niż 2 godziny.
Łomża jest miastem łączącym wszystkie cechy i udogodnienia, których oczekuje się od miejsca idealnego do zamieszkania. Nowe domy Łomża zachęcają do zakupu i odnalezienia tutaj swojego miejsca na ziemi. Łomża odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.