Masz pytania? Zadzwoń do nas:
Zadzwoń
794 444 054
Obróć smartfon

Osiedle Żeromskiego

Nowe domy od Dewelopera Ostrołęka ul. Żeromskiego

II Etap

21 lokali

21 lokali z rynku pierwotnego w bardzo nowoczesnym stylu (8 budynków w zabudowie szeregowej, w tym 4 krańcowe dwu-lokalowe oraz 6 budynków wolnostojących, w tym 3 dwu-lokalowe).

Nowoczesny styl

Osiedle ŻEROMSKIEGO ETAP II zaprojektowano z myślą o wszystkich tych, którzy szukają kameralnej lokalizacji w sąsiedztwie miasta Ostrołęka stawiających na nie tuzinkowe rozwiązania i nowoczesny styl.

technologia

Każdy z domów wykonany będzie w oszczędnej technologii pod kątem eksploatacji i z zastosowaniem okien o dużej powierzchni. Osiedle będzie uzbrojone w instalacje oświetlenia zewnętrznego, domy posiadać będą przyłącza: gazowe, elektryczne, wodne.

Stan deweloperski

z pełnym zagospodarowaniem terenu

Domy zostaną przekazane Inwestorom w stanie deweloperskim z pełnym zagospodarowaniem terenu (kostka, ogrodzenie, zagospodarowanie zielenią i oświetleniem zewnętrznym). Budynki oddawane z pozwoleniem na użytkowanie.

DEVELOPER

BIURO SPRZEDAŻY

Dostępność lokali

1 z 21 dostępnych

LOKAL A​

  • Cena: SPRZEDANY
  • Powierzchnia domu: 130m2 + 21m2
  • Powierzchnia działki: 814 m2

Projekt domu wolno stojącego dwukondygnacyjnego, z garażem o powierzchni ok. 21 m2, który sprosta wymaganiom każdego majsterkowicza. Budynek znajdujący się na przestronnej działce. Przewidziany dla 4-osobowej rodziny. W jego skład wchodzi funkcjonalnie zagospodarowany parter z przestronną jadalnią połączoną z salonem i kuchnią. Dodatkowo na parterze znajduje się łazienka oraz wyjście na przestronny taras. Dzięki równie pomysłowo zaprojektowanej drugiej kondygnacji, do dyspozycji mieszkańców mamy łazienkę oraz dodatkowe 3 przemyślane sypialnie (główna z wyjściem na taras o powierzchni ok 31 m2).

Dom oferowany jest w standardzie deweloperskim, tzn.: elewacja, podbitka, oświetlenie zewnętrzne, krany zewnętrzne, drzwi wejściowe, okna. Instalacje wewnętrzne: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, alarmowa, telewizyjna, gazowa (do kotłowni), instalacja pod piec (bez pieca i grzejników), instalacja ogrzewania podłogowego (salon, kuchnia i łazienki). Całość zamykamy tynkowaniem ścian oraz wylaniem posadzki. Działka ogrodzona, zagospodarowana zielenią (trawnik), kostka na podjazdach i tarasach, a także posiadająca wszystkie przyłącza: gazowe, elektryczne, wodne.

rzut parteru i piętra

Dopasowujemy się do Ciebie

Sprawdź nasze programy

Sprzedaż - Biuro nieruchomości

Skontaktuj się z naszym agentem

Joanna Boniatowska

tel. 600 599 381
joannab@goralczyknieruchomosci.pl

Wyślij zapytanie

skorzystaj z formularza kontaktowego

Galeria inwestycji

5.07.2022

Joanna Boniatowska

Doradca ds. Nieruchomości

Oddział Ostrołęka

Sprzedaż zakończona
Copyright © Góralczyk Nieruchomości
Polityka Prywatności
Twój wymarzony dom, już od 355 000

ostatnie domy w takiej cenie

nie czekaj, aż ceny wzrosną

Leszek Porzeziński

Napisz do nas

Ceny mieszkań już od  
6050 
zł/m2

zarezerwuj już teraz

nie czekaj, aż ceny wzrosną

Leszek Porzeziński