kliknij, aby włączyć zoom
szukanie...
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
otwarta mapa
Widok Mapa drogowa Satelita Hybrydowy Teren Moja lokacja Pełny ekran Poprzedni Kolejny
Twoje wyniki wyszukiwania

Magdalena Denisow

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami oraz Zarządca Nieruchomości - Oddział Giżycko | magdalenad@goralczyknieruchomosci.pl

Magdalena Denisow

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami oraz Zarządca Nieruchomości - Oddział Giżycko
Rejon działania: Giżycko
Specjalizacja: Mieszkania, domy, działki


Rejon działania

O mnie

Licencjonowany Pośrednik i Zarządca nieruchomości twardo stąpająca po Ziemi, miłośniczka otaczającej nas przyrody. Dzięki swej wiedzy, doświadczeniu, urokowi osobistemu i otwartością wobec ludzi, dopięła już nie jedną trudną transakcję! Jeśli zależy Państwu na powodzeniu w procesie sprzedaży, wynajmu swej nieruchomości, to Magda jest osobą odpowiednią, a wręcz jedyną, do zrealizowania tego celu! Kieruję się w życiu uczciwością i profesjonalizmem, doświadczenie w pracy z klientem zdobywa już od ponad 12 lat. Każde spotkanie z klientem, każda nowa nieruchomość to dla niej nowa historia, wyzwanie i mnóstwo wspaniałych emocji.

Praca jest moją pasją dlatego każde zadanie inspiruje mnie do dalszego działania, każdy klient to wyzwanie do rozwoju skuteczności. Prywatnie kocham nasze mazury, interesuję się architektura i wzornictwem przemysłowym. Dla pracy, dla rodziny i świata zawsze mam wielkie serducho i uśmiech.

Pośrednik numer licencji: 24708
Zarządca numer licencji: 29190

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj pokaz?

Porównaj oferty

Works with AZEXO page builder